08:00 - 19:00
08:00 - 19:00
Автоматика для розпашних воріт Segment MT 402
Доставка от 2000 грн БЕСПЛАТНО
Автоматичний привід Segment SG MT 402 є пристроєм для автоматизації воріт домашнього призначення з максимальною вагою стулки 400 кг і шириною не більше 2.3 м. Дана модель є надійним та зносостійким продуктом завдяки міцному металевому корпусу та деталям. Завдяки чудовому дизайну автоматики ви будете впевнені, що Segment SG MT 402 чудово впишеться у дизайн вашого двору. Регульована потужність приводу дозволяє змінювати цей параметр залежно від ваги та розміру воріт.
Даний електропривод має вбудований цифровий блок управління, за допомогою якого ви зможете відрегулювати плавність руху стулки, уповільнення в кінці руху, хвіртки. Наш інтернет-магазин пропонує купити Segment SG MT 402 недорого в Україні за допомогою лише кількох кліків на нашому сайті. Ви безперечно будете приємно здивовані відмінною якістю, надійністю та довговічністю нашої продукції.
| Технічні характеристики: | |
| Макс.ширина стулки воріт | 2,3 м |
| Макс. вага стулки воріт | 400 кг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Клас захисту оболонки | ІР 44 |
| Швидкість відкриття | 1,6 см/с |
| Потужність | 280 Вт |
| Хід штока | 400 мм |
| Зусилля | 2800 Н |
Отзывы
Рекомендуем
Полезная информация
Линейная и рычажная автоматика для распашных ворот
Выбирая устройство для автоматизации распашных ворот, многие задаются вопросом: какой тип электропри...
Зубчатые рейки для откатных ворот
Необходимым условием работы автоматических откатных ворот является наличие такой детали как зубчатая...
Маркировка CE на приводах и аксессуарах для автоматики ворот
Многие наши покупатели обращают внимание на маркировку CE, которая нанесена на некоторые автоматичес...
Как выбрать автоматику для гаражных ворот
Если вы строите гараж или решили модернизировать уже имеющийся, установив новые секционные ворота, т...
Украина, Николаев
пр. Мира, 22 (офис 3)
Узнавайте первыми
|





















